júl 1, 2020

Druhý ročník CYKLOTOUR

Druhý ročník bombastickej Cyklotour sa blíži. 🚴‍♀️🚴‍♂️

Tento rok sa vidíme 11.07.2020 v sobotu opäť pri Bille.

Tešiť sa môžete opäť na pretek. Registrácia začína okolo 8:30 a samotný pretek odpálime o 9:00. 🎉

Registračný poplatok zahrňujúci číslo a možnosť vyhrať parádne ceny od našich sponzorov ( ktorým je aj Sport-2000 Veloprom Šaľa) je 3€.

Pretek pofrčí po Váhovej ulici (tá bude za asistencie príslušných orgánov na malú chvíľku znepriechodnená) smerom na hrádzu. Predpokladáme, že práve možnosť uzavretia Váhovej ulice poskytne pretekárom pohodlné predbehnutie svojich súperov, preto plánujeme hromadný štart všetkých naraz. Následne povedie až po koniec Kaskád po betónovú búdku.

Pre našich aktívnych pretekárov, ktorých samotný pretek neunaví dostatočne 😀 je tu možnosť následného veľkého okruhu okolo Vodného diela Kráľová, podobne ako minulý rok.

Samozrejme, pre fajnšmekrov máme pripravený aj Memorial ride na Kaskády, ktorý odštartuje od 9:30, možnosť však prísť aj kúsok neskôr.

Samozrejme neklesáme na štandardoch a opäť máme prisľúbené ovocie 🍎🍊🍌🍇 na občerstvovacie stanice a nezabúdame ani na dostatočný pitný režim 🥤.  Otvorené rampy sú taktiež zariadené 😉.

Tešíme sa na všetkých malých, veľkých, rýchlych aj pomalších bicyklistov v Šali.

Tešíme sa na Vás spolu s Cyklo-BežciŠAĽA, Šaľania a Mestom Šaľa.

Na obrázku môžete vidieť úžasné štyri knižky o mäsožravých rastlinkách. Tieto knižky nám venovalo O.Z. Ovečka si číta s nami. Tento projekt vznikol na podporu čítania a ako možnosť ukázať ľudom opäť čarovný a nekonečný svet, ktorý knižky v sebe nesú.

Váš Tím MP