júl 19, 2019

Cyklotour

Ozývame sa počas prázdninového obdobia, kedy veľa z nás nedočkavo sleduje každoročne očakávané Tour de France. Pre všetkých malých aj veľkých cyklistov sme si pripravili príjemné podujatie. Všetkých Vás srdečne pozývame na “Cyklotour”, ktorá sa uskutoční dňa 27.07.2019. Celá akcia pozostáva z troch častí.

Prvou časťou je pretek. Je určený predovšetkým pre mladých, ktorí si radi pomerajú svoju sily s rovesníkmi. Trasa preteku povedie od Billy, kde sa všetci stretneme, po násype cez Kráľovú nad Váhom, okolo priehrady až po betónovú búdku, pri ktorej donedávna končila asfaltová cesta. Registrácia a samotné stretnutie je stanovené na 8:30, začiatok preteku je o 9:00. Všetkých, ktorí majú záujem zúčastniť sa na preteku prosíme, aby sa nám ozvali dopredu (na email, fb stránku, na instagrame), aby sme vedeli približný počet účastníkov preteku.

Druhou čatou je “Memorial ride”. Je určený pre širokú verejnosť, ľudí všetkých vekových kategórií. Trasa je obdobná ako pri preteku. Opäť sa stretneme pri Bille, na trávnatej ploche pri workout-ovom ihrisku. Spoločne prejdeme celú trasu primeraným tempom, zašportujeme si a spravíme niečo pre seba a svoje zdravie.

Treťou a záverečnou časťou je veľký okruh okolo priehrady cez šintavský diaľničný most do Šoporne, odtiaľ do Veči a do Šale. Táto trasa je určená pre labužníkov a najodvážnejších vytrvalcov.

Môžete sa tešiť na občerstvovačky, ktoré Vás budú čakať na pravidelných úsekoch. Občerstvenie bude v podobe čerstvého ovocia a zeleniny, ktoré poteší každého a dodá potrebnú energiu. Taktiež vylosujeme pár účastníkov, ktorí získajú ceny od našich sponzorov. Nezabudnite samozrejme na bezpečnosť a ochranné prvky.

Tešíme sa na každého jedného športovca a milovníka cyklistiky.

Váš Tím MP